Euros - bóstwo greckie, jeden z wiatrów - wiatr wschodni, silny, huraganowy

Tyle encyklopedia...

Gdy w 1991 roku zakładaliśmy tą firmę, pomysł był prosty – działamy szybko, profesjonalnie , z siłą huraganu zmiatamy konkurencję dominujących wtedy spedycji z Europy Zachodniej.

Wiatr, powietrze, oddychanie....

Czy zastanawiasz się nad każdym oddechem? Chcemy, aby współpraca z nami była jak oddychanie – działamy tak, abyś nas praktycznie nie zauważał. Wystarczy zlecenie – reszta należy do nas. Poczujesz niepokój dopiero, gdy nas zabraknie.

Tylko spróbuj, nie będziesz chciał odejść....

Organizujemy transport ładunków powyżej 100 kg różnymi rodzajami samochodów.

Nie boimy się nietypowych wyzwań: dostarczaliśmy specjalny gatunek wina dla Sophii Loren, niezbędny przy kręceniu reklamy dla firmy Malma S.A., czy też srebro dla włoskiej mennicy.

Nasz sukces opieramy na trzech głównych filarach: atrakcyjnych cenach odpowiadających aktualnej sytuacji rynkowej, terminowości dostaw i jakości usług.

Dzięki takim założeniom, z wieloma klientami współpracujemy już od kilkanastu lat.

Przez lata działalności dokonaliśmy starannej selekcji współpracujących z nami przewoźników, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, potwierdzoną certyfikatem ISO 9001:2000.

Naszymi klientami są zarówno wielkie koncerny zagraniczne, duże międzynarodowe spedycje, jak i małe firmy rodzinne. Struktura sprzedaży, to 60% eksport (zleceniodawcy zagraniczni), 40% firmy polskie.

Zabezpieczeni jesteśmy polisą OC Spedytora w firmie HESTIA INSURANCE S.A. o wartości 500 000 EUR.

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że nasza firma spełniła wszystkie wymagania określone w ustawie o transporcie drogowym rzeczy i od 01.07.2006 posiada wymaganą prawem licencję transportową nr 0106052. Oznacza to, że nasze faktury nie mogą być kwestionowane przez Urzędy Kontroli Skarbowej.

Będziemy wdzięczni, za wszelkie uwagi dotyczące naszej pracy – chcemy być najlepsi!